Blog / Life

B-Day girl

Dnes mám 31 rokov.
Už som v štádiu kedy neoslavujem a ani nemám potrebu darčekov.Som za to šťastná.Za to,že mi nie je prioritou mať novú kabelku ,mať 45 legíny na cvičenie (aj keď tie teraz nevyužívam),za to,že som hlavne ZDRAVÁ!
Viem,že lieky sú extrémne drahé.Vezmite si len výbavu na obyčajnú chrípku.Balenie horúceho nápoja -nech sa páči 10€ cca .K tomu prihodíme zázračný sprej do nošteka a sirup na dusivý kašeľ. A dvacka je fuč ani sa nestihnete rozhliadnuť po lekárni.Je to svätosvätá pravda,že od zdravia sa odvíja všetko a aj keby ste mali milión ,tak si ho nikdy nekúpite.
Píšem to preto ,lebo ja zdravá som.Mám dve oči,ktorými sa môžem pozerať(prekvapivo),nohy čo ma nesú,a ruky čo sa dokážu postarať o dieťa .Nie je to klišé ,keď niekomu želáte zdravie.Ja bez toho ani rukou nepotrasiem.Som vďačná za to,že môžem svoje dieťa ešte stále kojiť a samozrejme v prvom rade za to ,že som ju vynosila bez problémov,lebo to nemusí byť vždy možné.A aj keď mám tých 31 rokov,duša dýcha stále detskou dušou.Veď prečo nebyť dieťaťom aspoň na 10min denne. Napriklad ,keď si robím účes alá hovno na hlave (drdol).

V živote som nemala žiadne méty .Niekto má potrebu cestovať ,naučiť sa jazyk,postaviť dom . Ja si nič viac neželám ako mať doma vysmiate dieťa a keď sa k tomu pridá aj vyškerený Dušanko ,tak je šecko v porádku.A to už predsa mám😘

Tak teda všetko najzdravšie telo moje 31 ročné .(a duša 16ky)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *