Blog

Prečo blog?

Dneska je už každý druhý influencer, Jútuber alebo alebo beauty bloger.Ja nie som nič z toho a asi ani nikdy nebudem.Som presne jeden z tých ľudí ,ktorý si večer pozrie Instagram ,zažiara mi oči nad skvelým outfitom nejednej krásavice a nakoniec si nespokojne uložím hlavu na preležaný vankúš,že ja si taký outfit nemôžem dovoliť.Vypnem wifi na mojom obyčajnom telefóne Huawei a pevne dúfam,že sa moje dieťa v noci nezobudí aspoň 5x.Byť mamou je práca na plný uväzok.A prečo si na niečom neuletieť ?Robiť len tak niečo pre zábavu a pokoj v duši?Chcem si odskočiť od kolotoča – prebaľovanie,dojčenie,kŕmenie ,varenie…. (pevne verím,že si to prečíta aj môj muž).Tak preto blog!

Ale poďme pekne poporiadku.

Rok 2018 mi priniesol 30 ročnicu a o mesiac neskôr aj našu obrovskú lásku ,dcéru menom Dária. A aby som neobišla moju maličkosť,krstená som bola menom Ivana ,a som obyčajná mama.Bývame v srdci stredného Slovenska a momentálne som už skoro rok doma na „dovolenke“ ,už teraz rodičovskej . Dária má 10 mesiacov a škoda ,že som čakala a vôbec váhala tak dlho so založením blogu.Akoby Jaro Slávik povedal : Nevyskúšaš,nevieš!

Samozrejme témy nebudú len čisto o materstve,ale kedže tým momentálne žijem ,tak 80% bude o tom ako kŕmim ,ako dojčím ,ako obliekam .A možno aj zobliekam ,lebo to je tiež téma ,o ktorej sa vedia mamy rozprávať.

Blog je priestor na vyjadrenie svojich pocitov,svojich skúseností a myšlienok prípadne podnetov .Je to vec tak verejná a zároveň pre mňa tak súkromná .Chápte prosím ,že som len človek ako každý ,nie som ničím výnimočná a preto všetky veci treba brať s nadhľadom .

Nečakám ,že tieto moje výlevy bude čítať 1000 ľudí ,dokonca možno ani nie 100 ,ja budem vďačná aj za to ,že si ich prečítam ja sama 🙂

Comments

1. August 2019 at 19:03

Something about an unindicted co-conspirator individual 1 something.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *